Prodej bytu 5+kk 153m², Liberec VI-Rochlice

Panorama byt, který si zamilujete 🙂 Byt je po rekonstrukci a je volný ihned.

5.100.000 Kč

(Cena zde vychází na pouhých 37.190Kč za m²)

Prodává se velký slunný byt o dispozici 5+kk 153 m² s dvěma WC a s parkovacím stáním v Liberci VI – Rochlicích, v ulici Andělčina. Cena je počítána s častečnou rekonstrukcí, pokud by se udělal celková, včetně podlah, tepelného čerpadla a kuchyně vzniknou velmi nízké náklady. Rekonstrukce na dokončení je cca 500.000Kč rozepsano níže.

Měsíční náklady na bydlení (předpoklad):

Fond oprav: 1400Kč

Voda: 800Kč

Elektřina po navýšené rekonstrukci cca 2198Kč

Elektřina před rekonstrukci cca 4917Kč

Byt se nachází v domě v širším centru města Liberec, v “ukončené” městské zástavbě v klidném místě s pěší dostupností do centra města (Fugnerova 8 min), s dobrým dopravním spojením (MHD cca 600 m, dálnice D10 cca 5 min), bez rizika dalších stavebních aktivit v nejbližším okolí domu. Veškerá občanská vybavenost v blízkosti.

Bytový dům, ve kterém se byt nachází, je tvořen celkem 4 bytovými jednotkami. Byt zabírá celé druhé nadzemní podlaží domu (cca 40% celkové plochy bytů v domě). Součástí bytu je podíl na pozemcích pod domem a před domem.

Byt je aktuálně v dispozici 5+kk, lze ho ale dále rozdělit na více menších místností, případně naopak některé místnosti sloučit do jedné větší.

Dispozice bytu 5+kk:

– vstupní hala 9 m²

– místnost s kuchyňským koutem 33 m²

– pokoj 50 m² s krbem (vestavěná krbová vložka)

– předsíň 4,5 m²

– pokoj 14 m²

– pokoj 12 m²

– pokoj 18 m²

– koupelna/WC 9 m²

– druhé WC 3,5 m²

– sklepní místnost (komora/sklad) 17 m²

Virtuální prohlídka nemovitosti:

Prohlídkový den je naplánován na pondělí 22.3.2021, prosíme o rezervaci daného času na reality@financnispecialiste.cz

Dokumenty k bytové jednotce:

Tržní cena nemovitosti – Cenová Mapa

List vlastnictví – náhled

Průkaz energetické náročnosti

Kompletní půdorys nemovitosti nový a původní

Nabídka Elektřina od MND před rekonstrukcí (Elektrokotel)

Nabídka Elektřina od MND po rekonstrukcí tepelným čerpadlem

Aktuální napojení na inženýrské sítě:

Topení – ústřední (vlastní elektrokotel). Ve velké místnosti je krb – vestavěná krbová vložka o výkonu 8 kW. Krbová vložka má možnost ohřevu vzduchu a jeho nucené cirkulace turbínou, která ho rozvádí do ostatních obytných místností. Roční spotřeba cca 18,38100MWh za cenu 53 295,61Kč, Elektrokotel ovšem měníme za teplené čerpadlo, náklady budou 1/3. Návratnost cca 6-7 let.

Ohřev vody – elektrokotel

Elektrická energie – 220V.

Voda – veřejný vodovod.

Kanalizace – veřejná kanalizace.

Možnost kabelové televize, internetu (nutnost zajistit si bezdrátové připojení, kabeláž v bytě připravena). Rádi Vám pomůžeme přes našeho partnera.

Byt je po téměř dokončené rekonstrukci, zbývá dokončit montáž modernější kuchyně a případně výměny topného systému a podlahových krytin (jejich současný stav ale nebrání užívání bytu).

Dosud provedené rekonstrukční práce:

– nové rozvody elektřiny, vody a topení

– střecha po kompletní rekonstrukci – částečná výměna střešní konstrukce, nová střešní krytina SatJam, nová izolace tzv. chytrou pěnou (střecha a boční stěny), střešní okna Vekra (izolační dvojskla)

– rekonstrukce podlahových vrstev

– nová plastová okna s izolačními trojskly

– tepelná izolace bytu od schodiště

– rozvod teplého vzduchu z krbu do ostatních pokojů

Připravené rekonstrukce ( nezapočítané v kupní ceně):

Pro byt je zpracován projekt nové kuchyně včetně elektrospotřebičů od společnosti ORESI (včetně zajištění dodávky). Celý projekt je zpracován zde.

Na byt je zpracován projekt náhrady stávajícího zdroje tepla (elektrokotel) tepelným čerpadlem se snížením nákladů na vytápění na ⅓ (včetně zajištění dodávky). Bližší informace zde.

Elektrické spotřebiče (pračka, kombinovaná chladnička, sporák, elektrokotel, bojler) jsou plně funkční.

Byt se nachází v domě, který je vlastníky bytů průběžně rekonstruován (provedena izolace domu proti vlhkosti, částečně nová fasáda, nad bytem nová střecha, nová střešní krytina, nová střešní okna, nové vstupní dveře do domu).

Parkování – 1 místo pro osobní vůz na pozemku u domu.

Byt byl dosud využíván k pronájmu a může být jako investice takto využíván i nadále. Lze ho i s minimem vynaložených nákladů rozdělit na 2 menší jednotky a ty využívat (pronajímat) nezávisle na sobě (rychlejší návratnost vložených finančních prostředků).

Financování bytu v nejoptimálnější variantě máme pro Vás připravené a bankovní odhad k dispozici, který nám dokáže podložit tržní cenu nemovitosti.

Banky loga

Moc se těšíme na nové majitele…. Neváhejte nás kontaktovat.

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů.

Inzerce probíhá na:

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Aaaornapuda.cz, Bazoš, Cincink.cz, DomyBytyPozemky, Eurobydleni.cz (TSreality), Hyperreality.cz (individual-2), Realingo.cz, RealitniEso.cz, Realityčechy -2014, Realitypro.eu, UlovDomov.cz, Viareality.cz, videobydleni.cz, Vitio.cz

Realitní a hypoteční makléři co se podílí na prodeji jsou: Ing. Josef Král a Václav Loužecký

Realitní a hypoteční makléř
Fransizing

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky