PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Prodej bytu 4+kk – Praha

REZIDENCE VILLAS

Cena bytu 12.160.000Kč – sleva

Nabízíme k prodeji byt v naprosto úžasné lokalitě. V BB centru – Rezidenci VILLAS, které se rozkládá na 25 hektarech najdete vše co si dokážete představit. Přes 70 obchodů, kavárny, školu i školku, banky, kostel, soukromé sportoviště, bazén, psí louku a mnoho dalšího. BB centrum se nachází 5 kilometrů od Václavského náměstí, 800 metrů od stanice metra a autobusová zastávka je kousek od domu. Strategická a exkluzivní lokalita na vás působí jako město ve městě. V docházkové vzdálenosti naleznete opravdu vše a pokud byste chtěli jet autem máte opravdu kousek ulici 5. května a také Jižní spojku.

Byt je ve třetím patře zděného domu s výtahem kde byly použity prvotřídní materiály. Dispozice bytu je 4+kk + lodžie + sklep a parkovací stání. Lodžie nabízí velké zatahovací stěny, takže v zimě může sloužit jako zimní zahrada.

Hypoteční úvěr při 20% vlastních zdrojů vychází od 37 768 Kč, kalkulace podrobná níže…

Náklady tohoto bytu jsou (předpoklad 4 osoby):

SVJ byt jednotka 2 – 4584Kč

SVJ garážové stání: 51 – 458Kč

Nabídka Elektřina od MND – 1427Kč


Během roku proběhne rekonstrukce, takže se měsíční náklady poníží.

Další dokumenty k nemovitosti:

Cenová Mapa, odhad nemovitosti

List vlastnictví – náhled

Průkaz energetické náročnosti

Pokud chcete mít velký a slunný byt orientovaný na východ a jih na úžasné adrese, neváhejte nás kontaktovat.

Rok výstavby: 2002 – Rok celkové rekonstrukce BJ: 2014

Celková výměra bytu je 102m². Cena za m2 je 124.510Kč.

Dispoziční uspořádání: 4+kk (původní 3+kk)

Rozměry v m²: Předsíň 8,29m² – Samostatné wc 1,67m² – Koupelna s wc 4,3m² – Šatna 4,1m² – Pokoj 8m² – Pokoj 14,3m² – Pokoj 16,15m² – Pokoj s kk 27,18m² – Lodžie 16,22m² – Sklep 1,85m²

Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností. A vše si tak i změřit. Pod body jsou schovaný dokumenty k nemovitosti. Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D Domu 🙂

A také pro Vás máme opravdu úchvatné záběry ve video prohlídce co nám připravil náš partner, studio MDMdrone Děkujeme!

Také jsme pro Vás připravili přehlednou Galerii fotek:

Velkou výhodou této nemovitosti je také to, že je byt připraven k okamžitému užívání bez jakékoliv nutnosti dalších investic. Byt bude volný dle dohody cca do 2 měsíců od uzavření rezervační smlouvy, akontace 3%.

Naše společnost spolupracuje s největšími partnery na finančním trhu a tak Vám nejvýhodnější financování rádi zajistíme.

K financování této nemovitosti jsme si pro Vás připravili přednastavený online kalkulátor. Ten Vám dokáže nasimulovat a srovnat podmínky bank na českém hypotečním trhu.

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů.

Kde všude vám můžeme vyřídit hypotéku!

Banky loga

Inzerce probíhá na těchto odkazech:

Realitní a hypoteční makléři co se podílí na prodeji jsou: Michal Janovský a Václav Loužecký

  • MDM

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme moc za shlédnutí prezentace této nemovitost a tím i chceme poděkovat všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli. Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *