PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Prodej bytu 3+1 – Liberec VI

Nabízíme k prodeji slunný byt o dispozici 3+1 v Liberci. S výměře 69m² užitné a 62,5m² podlahové plochy. Byt se nachází v 5. patře panelového domu s výtahem. Byt je dispozičně dobře řešený. Nabízí velkou předsíň s chodbou a koupenu s vanou. Obývací pokoj je rozdělený a kuchyň má své dveře – nejedná se tedy o kk. K bytu je na patře k dispozici společná sušárna a balkón, která je využívaná třemi byty. Samozřejmostí je součástí bytu sklepní kóje. V tomto roce proběhne zateplení domu a výměna výtahu, což znamená snížení nákladů na provoz bytu. Parkování vozidla je možné před domem. Lokalita se vyznačuje skvělou občanskou vybaveností. V dosahu bytu jsou obchody, restaurace, kavárny, hřiště a samozřejmě školy, školky atd.

Dispozice bytu:

Hypoteční úvěr při 20% vlastních zdrojů vychází od 11.724Kč bez pojištěním a 12.029Kč s pojištění.

Náklady tohoto bytu jsou (předpoklad 4 osoby):

SVJ byt jednotka 2 – 4843Kč

Nabídka Elektřina od MND – 951Kč

Další dokumenty k nemovitosti:

Cenová Mapa, odhad nemovitosti

List vlastnictví – náhled

Průkaz energetické náročnosti

Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností. A vše si tak i změřit. Pod body jsou schovaný dokumenty k nemovitosti. Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D Domu 

Také jsme pro Vás připravili přehlednou Galerii fotek:

Velkou výhodou této nemovitosti je také to, že je byt připraven k okamžitému užívání bez jakékoliv nutnosti dalších investic. Byt bude volný dle dohody cca do 2 měsíců od uzavření rezervační smlouvy, akontace 6%.
Naše společnost spolupracuje s největšími partnery na finančním trhu a tak Vám nejvýhodnější financování rádi zajistíme.
K financování této nemovitosti jsme si pro Vás připravili přednastavený online kalkulátor. Ten Vám dokáže nasimulovat a srovnat podmínky bank na českém hypotečním trhu.
Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů.

Kde všude vám můžeme vyřídit hypotéku!

Banky loga

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Inzerce probíhá na:

Realitní a hypoteční makléři kteří se podílí na prodeji jsou: Michal Janovský a Václav Loužecký

  • MDM

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme moc za shlédnutí prezentace této nemovitost a tím i chceme poděkovat všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli. Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky