PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Prodej RD, chalupy – Žibřidice

Cena za nemovitost 5 500 000Kč

K prodeji nabízíme chalupu (RD) nacházející se na okraji malé obce Křižany – Žibřidice. Vzhledem ke své poloze uprostřed přírody a v blízkosti zajímavých turistických cílů je vhodná jak k rekreaci, tak pro pěší nebo cykloturistiku (cyklostezka vede po místní komunikaci přímo vedle nemovitosti). Bonusem je velmi dobrá dojezdová vzdálenost do Liberce – cca 20 minut. V sousedství se nachází kromě nádherné přírody pouze dvě další chalupy, které jsou svými majiteli obývané celoročně.

I tato nemovitost je kromě rekreace vhodná k celoročnímu užívání a nebo jako investice v případě, že novému majiteli bude nadále sloužit jako ubytovací zařízení tak, jako je tomu nyní. Momentálně je chalupa celoročně pronajímána rodinám či skupinám přátel. V pěti plně vybavených pokojích je možné ubytovat 16 osob. Vzhledem k ceně pronájmu chalupy která momentálně činí zhruba 20 000 Kč za týden při obsazenosti kompletních dvanácti týdnů v létě a dalších víkendů v průběhu roku, Vánoc a Silvestru se jedná o velmi zajímavou investici.

Chalupa je vkusně zařízena ve venkovském stylu a kromě již zmíněných pěti ložnic disponuje dvěma koupelnami, kuchyní, finskou saunou a společenskou „maštalí“ s posezením, filmovým plátnem a množstvím odpočinkových aktivit. Rozsáhlá oplocená zahrada nabízí terasu s výhledem na Ještěd, velké ohniště a studnu se silným pramenem vody. Vytápění je řešeno kotlem na pevná paliva, elektrokotlem a elektrickými přímotopy. U objektu se nachází pět parkovacích míst.

Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností. A vše si tak i změřit. Pod body jsou schované dokumenty k nemovitosti. Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D domu. 

Prohlídněte si také naši videoprohlídku:

Zde jsme pro Vás připravujeme přehlednou Galerii fotografií

Propočet nákladů za elektřinu pro tuto nemovitost:

Průkaz energetické náročnosti budovy:

Velkou výhodou této nemovitosti je také to, že je připravena k okamžitému užívání bez jakékoliv nutnosti dalších investic. Chalupa bude volná dle dohody.


Naše společnost spolupracuje s největšími partnery na finančním trhu a tak Vám nejvýhodnější financování rádi zajistíme.
K financování této nemovitosti jsme si pro Vás připravili přednastavený online kalkulátor. Ten Vám dokáže nasimulovat a srovnat podmínky bank na českém hypotečním trhu.

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů.

Kde všude vám můžeme vyřídit hypotéku

Banky loga

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Inzerce probíhá na stránkách

Realitní a hypoteční makléř který se podílí na prodeji je: Václav Loužecký

  • MDM

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Velice děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost. Tímto bychom rádi poděkovali i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Těšíme se na setkání s novými majiteli. Vaši Finanční specialisté

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky