PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Prodej bytu 2+1 – Brno – Štýřice

Cena za nemovitost 6 000 000 Kč (+165.000Kč provize, platí kupující)

Exklusivně nabízíme k prodeji krásný byt 2+1 o velikosti 55,56 m2 v Brně – Štýřicích. Byt se nachází na adrese Dvorského 42/24a a nabízí jak výbornou dostupnost do centra města (MHD 6-8 min), tak bydlení v klidné lokalitě obklopené zelení.

Byt je v osobním vlastnictví a nachází se ve druhém podlaží cihlového bytového domu bez výtahu, který je po rekonstrukci – plastová okna a zateplení . Součástí je samostatný sklep, sklepní kóje a spoluvlastnický podíl na pozemku (oplocená zahrada s posezením, grilem a ping-pongovým stolem). Parkování je možné v ulicích okolo domu, plánuje se realizace nových parkovacích stání. 

Podlahová plocha celkem činí 55,56 m2. Z toho je čistá plocha bytu 50,86 m2, sklep 3,44 m2 a sklepní kóje 1,26 m2.  Samotný byt se skládá z předsíně (6 m2), která je do tvaru písmene L, kuchyně (10,4 m2), dvou samostatných pokojů (14,6 m2 a 14,86 m2), koupelny s WC (3,80 m2) a spíže (1,20 m2) – oboje s vlastním oknem. V roce 2014 proběhla v bytě celková rekonstrukce – elektřina, rozvody vody, kuchyně, předsíň a koupelna. Byt má vlastní plynový kotel (v koupelně) včetně nového topení v celém bytě (r. 2006/2007), komín byl nově vyvložkován r. 2015. V pokojích dřevěné parkety v původním, ale velmi udržovaném stavu. Původní jsou i všechny dveře.

Velmi krásná a klidná lokalita (vedle domu park, dětské hřiště, výběh pro psy, cyklostezka směr Komárov) s výborným dopravním spojením (tramvaj 2, 5, 6, 8 – na Hlavní nádraží 6 minut). V centru budete pěšky za 15 minut. Skvělá je i občanská vybavenost v okolí (vše pěšky 5 – 10 minut) – hypermarket Albert Vídeňská (+ ostatní služby), Lidl Vídeňská, pošta, ZŠ Horní, Gymnázium Vídeňská, ZUŠ Vídeňská, posilovna, masáže, Bauhaus, Hornbach.

Celkové měsíční náklady do 5.000 Kč (fond oprav, společný úklid, voda, elektřina, plyn, UPC), dosud se nikdy nedoplácelo. 

Byt je nyní pronajímán, uvolněn může být k 1.3.2022 (po dohodě možná i dříve).

Plán prvních prohlídek – úterý 4.1.2022 odpoledne (13-18 hod), pátek 7.1.2022 dopoledne (9-12).

Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností. A vše si tak i změřit. Pod body jsou schované dokumenty k nemovitosti. Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D Domu a proleťte se naším dronem po okolí.

Majitel si vyhrazuje právo prodat byt nejvyšší nabídce a v případě většího počtu zájemců právo využít aukci nebo obdobnou metodu. Majitel si taktéž vyhrazuje právo výběru kupujícího.

Pro další informace a prohlídky kontaktujte makléře.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

Banky loga

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Inzerce probíhá na:

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

Michal Janovský – asistent prodeje realitního makléře

Ing. Barbora Kršková – asistent prodeje realitního makléře a hypoteční makléř

  • KUB_2813

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

  • MDM

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky