PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
6 063 145 Kč

Nabízíme k prodeji krásný byt s balkonem (5,2 m2) na Černém Mostě v Praze. Byt je o celkové výměře 54,2 m2 a dispozici 2kk. V bytě je nově udělaná kuchyňská linka včetně spotřebičů. Díky velkému oknu v obývacím pokoji byt nemá problém se světlem. Výhodou je, že se jedná o klidný bytový dům. Bytový dům je zateplený a dle PENB se jedná o kategorii C (úsporná). Čtvrté patro není žádný problém díky výtahu, který vás doveze od bytu až do podzemní garáže a sklepa. Byt se prodává včetně sklepní kóje (1,5 m2).

V případě zájmu je možno dokoupit prostorné kryté stání v garáži.

Náklady na energie nyní vycházejí na 3727 Kč/měsíc (190 Kč/měsíc – garáž), elektřina na 780 Kč/měsíc.

Lokalita se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností. Školy, školky, obchody, restaurace, metro, čerpací stanice, park, les a mnoho dalšího naleznete do pěti minut od bytu. Okolí je velmi klidné a čisté.

V případě zájmu kontaktujte našeho makléře a domluvte si osobní prohlídku.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Dokumenty k nabízenému bytu

Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností. A vše si tak i změřit. Pod body jsou schované dokumenty k nemovitosti. Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D Domu.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

Banky loga

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Inzerce probíhá na:

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

  • KUB_2813

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

  • MDM


Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *