PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
400 000 Kč

Nabízíme prodej garáže v původním stavu v Harrachově. Osobně jsme vyzkoušeli, že se do ní vejde Škoda Superb, jedná se tedy o větší garáž. Celková výměra činí 24 m2. Aktuálně zde není elektřina, ale je možné ji dodělat. Pokud hledáte parkování pro své vozidlo, uskladnění veterána či sněžného skútru, napište nám.

Harrachov je turisticky zajímavé a vyhledávané místo. V okolí je velmi omezené parkování vzhledem k tomu, že se nachází v Krkonošském národním parku. Na území města se nachází Mumlavský vodopád, jeden z nejmohutnějších vodopádů v České republice. Harrachov je významným střediskem zimních sportů se sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Město je mezinárodně známé díky areálu můstků pro lety na lyžích Čerťák s mamutím můstkem, který je jedním z pěti podobných na světě.

Rádi Vám pomůžeme s koupí garáže, financováním nebo rekonstrukcí.

Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě.

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Dokumenty k nabízeným prostorám

Kde všude Vám můžeme vyřídit půjčku

Banky loga

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Inzerce probíhá na:

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

  • KUB_2813

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

  • MDM

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *