002 Na prodej – RD – Praha – Dolní Chabry

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
12 234 600 Kč

Pokud hledáte klidné bydlení, ale zároveň se nechcete vzdát ani ruchu velkoměsta, jste tu správně. K prodeji nabízíme krásný rodinný dům v Dolních Chabrech, jen necelou půlhodinku cesty autem od pražského centra. Dolní Chabry nabízí vše, co budete potřebovat, od mateřské či základní školy, po obchody a lékaře. Jen 100 metrů Vás bude dělit od zastávky Bílenecké náměstí, ze které Vás autobus doveze pohodlně kamkoliv po Praze budete potřebovat. Třeba k nejbližší stanici metra v Kobylisích to bude jen 10 minut.

Velmi vkusně zařízená novostavba rodinného domu o velikosti 96 m2 s pozemkem 105 m2 nabízí bydlení ve dvou patrech. Po vstupu do domu projdete chodbou s předsíní do obývacího pokoje na který plynule navazuje jídelní část a kuchyň. Z obývacího pokoje vede vchod na terasu. Dále v tomto patře najdeme koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Po schodišti které se nachází proti hlavnímu vchodu se dostaneme do druhého patra. Nad schodištěm se nachází chodba s pracovnou a místem pro čtení a odpočinek. V koupelně v tomto patře můžete relaxovat v pohodlné vaně a samozřejmě je její součástí i toaleta. Zbývající dvě místnosti slouží jako ložnice a pokoj pro hosty či dětský pokoj.

Půdorys domu

Dokumenty k nabízenému domu

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností. A vše si tak i změřit. Pod body jsou schované dokumenty k nemovitosti. Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D Domu.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

Banky loga

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Inzerce probíhá na:

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

  • KUB_2813

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

  • MDM

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *