000 K pronájmu – Apartmán – Caorle – Porto Santa Margherita – Itálie

Cena pronájmu objektu v hlavní sezóně (duben – září)
2500 Kč/noc
Cena pronájmu objektu mimo hlavní sezónu (říjen – březen)
2000 Kč/noc
Sleva za pobyt na 7 dní 1000 Kč
Sleva za pobyt na 14 dní 2000 Kč
AKTUÁLNÍ VOLNÉ TERMÍNY

v období 15.05.2023 – 03.06.2023

K pronájmu nabízíme plně vybavený apartmán na adrese Corso Genova, 70, 30021 v italském Caorle (odkaz na mapu ZDE). Kapacita apartmánu je až 7 osob, bez problémů se tak ubytuje i větší rodina za velmi příznivou cenu (pro srovnání italský pronajímatel účtuje 30000 Kč/týden).

Klimatizovaný apartmán disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem a pračkou, dvěma ložnicemi, prostornou koupelnou se sprchou a terasou. V okolí najdete vše, co budete pro svou klidnou dovolenou potřebovat, včetně obchodů a restaurací. Apartmán se nachází v blízkosti moře, pláží i mariny. Za 20 minut jste v největším aquaparku Benátska https://www.caribebay.it/en.

Z Prahy Vám bude cesta autem trvat přibližně 7,5 hodiny, ze severních Čech 8,5 hodiny a z jihu pak 6 hodin. Samozřejmě se na místo dostanete pohodlně i za hodinu leteckou dopravou na letiště Venezia Marco Polo (letenky za cca 700 Kč). Letiště je vzdálené autem přibližně 50 minut a je dostupné i autobusem za 1,5 hodiny. Další možností je letiště Treviso, u kterého počítejte s 20 minutami navíc. Rádi Vám pomůžeme se zařízením cesty, ať už se jedná o letenky, či půjčení auta v Itálii.

CAORLE WEATHER
O oblasti:

Oficiální stránky

Wikipedia

Caorle – Porto Santa Margherita

Přesto, že se nejedná o velké letovisko, naleznete zde vše, co jen budete potřebovat. Je tu dostatek obchodů, restaurací, barů, pizzerií, supermarket, koná se tu i večerní osvětlený trh. Najdete zde také tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, půjčovny kol, herny pro děti i dospělé, aquapark a lunapark. Moderní letovisko je díky poklidné atmosféře velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Porto Santa Margherita se nachází na pobřeží Jaderského moře 70 km severně od Benátek a je součástí lokality Caorle, od jehož historického centra je odděleno ústím říčky Livenza. Přes říčku je zajišťována pravidelná celodenní trajektová přeprava, do centra Caorle též zajíždí místní autobusová doprava. Tento přístav patří k jedněm z největších na severním Jadranu. Díky své velmi výhodné poloze umožňuje výlety do okolí. V blízkém Lignanu je Aquasplash – vodní park, ZOO a golfové hřiště. Nejnavštěvovanějšími cíli výletů jsou Benátky, Trieste, Aquilea, Padova, Verona, Palmanova, či projížďka lodí po lagunách.

Wikipedia

Caorle

Jedná se o historický rybářský přístav, jehož malebné historické jádro s úzkými uličkami a malými náměstíčky je obklopené písečnými plážemi. Díky písčitým plážím s pozvolným sestupem do moře se Caorle stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi.

Oficiální stránka

Wikipedia

Jesolo

Velké a významné letovisko, které nabízí jak klidné zóny, tak i ty rušné s množstvím obchodů, barů a restaurací. Svými rozsáhlými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře se Lido di Jesolo stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi. Najdete zde velké možnosti sportovního vyžití (tenis, minigolf, jízdy na koních, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky, paragliding).

Oficiální stránka

Wikipedia

Benátky – Venezia

Hlavní město celé oblasti s nádherným historickým jádrem a nespočtem úzkých klikatých uliček (jedna z nejužších ulic na světě se nachází právě v Benátkách – Ramo Varisco je jenom 53 cm široká). Navštivte historické památky, architektonické skvosty, nebo se svezte na gondole po jednom z kanálů protínajících město. Pokud zatoužíte po kultuře, k dispozici Vám jsou muzea či galerie. Ve městě se také koná slavný karneval. Benátky rozhodně stojí za návštěvu.

Oficiální stránka

Wikipedia

Dokumenty k nabízené nemovitosti

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

  • KUB_2813

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *