PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
10 910 086 Kč

K prodeji nabízíme dvougenerační rodinný dům v libereckých Vratislavicích nad Nisou. Zděný dům je v udržovaném stavu a stojí na oploceném pozemku pozemku s okrasnou zahradou. Prodává se částečně zařízený. U domu se nachází kůlna.

Dům je rozdělen na dva byty. V prvním bytě se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem a vstupem na balkon, dva dětské pokoje, ložnice, koupelna s toaletou a jedna samostatná toaleta. Dále pak technická místnost, šatna, špajz, předsíň a zádveří. Okna jsou plastová.

Druhý byt v patře pak nabízí původní vestavby dřevěného nábytku po původních německých majitelích, kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj a koupelnu s vanou a částečně oddělenou toaletou.

Dům původně patřil k Vratislavickému zámečku a legenda praví, že je s ním propojen tajnou chodbou. V okolí najdete vše na dosah ruky. Zámecký park za plotem, ve kterém se koná spousta kulturních akcí, lesopark s dětským hřištěm s velkým hradem, pumptrack, napojení na turistické a cyklistické trasy do Jizerských hor a na Ještědský hřeben, pět restaurací a kaváren v okolí 100 metrů, sokolovna, vratislavické „desítky“. Tramvaj je vzdálená 3 minuty.

Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností. A vše si tak i změřit. Pod body jsou schované dokumenty k nemovitosti. Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D Domu.

Dokumenty k nabízené nemovitosti

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Zde si spočítejte hypoteční splátku a vyzkoušejte kalkulaci odhadu

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

Kristýna Šepsová – asistentka kanceláře, inzerce

KUB_2813

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

ČSOB

Inzerce probíhá na

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *