PRODÁNO – Děkujeme za Vaši důvěru

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
6 200.000 Kč

K prodeji nabízíme rodinný dům se dvěma byty v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Nemovitost je v celkově velmi dobře udržovaném stavu. Každý byt má vlastní elektroměr a hodí se tak i pro dvě rodiny či jako investiční nemovitost k pronájmu. Dům se nachází v klidné lokalitě s bezproblémovými sousedy. Za 12 minut jste v Liberci, za 8 minut v Jablonci a blízko budete mít i do Turnova či Českého ráje. V Rychnově naleznete veškerou občanskou vybavenost – potraviny, školu, školku, sportovní areál, restaurace a další.

Z garáže se dostanete přímo do domu. První byt nabízí kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnici, koupelnu a toaletu. Druhý byt poté kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnici, druhý pokoj, koupelnu a toaletu. Půda by se také dala upravit na další bytový prostor. Dům je podsklepený a prodává se částečně vybavený, v obou bytech se nachází krbová kamna. K domu náleží dvě kůlny a zahrada s ovocnými stromy a trampolínou.

Videoprohlídka:

Dokumenty k nabízené nemovitosti

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Zde si spočítejte hypoteční splátku a vyzkoušejte kalkulaci odhadu

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

Kristýna Šepsová – asistentka kanceláře, inzerce

KUB_2813

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

ČSOB

Inzerce probíhá na

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *