002 Na prodej – RD – Rychnov u Jablonce nad Nisou – Zahradní

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
7 604 066 Kč

K prodeji nabízíme rodinný dům s dvěma byty v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Nemovitost je v celkově velmi dobře udržovaném stavu. Každý byt má vlastní elektroměr a hodí se tak i pro dvě rodiny či jako investiční nemovitost k pronájmu. Dům se nachází v klidné lokalitě s bezproblémovými sousedy. Za 12 minut jste v Liberci, za 8 minut v Jablonci a blízko budete mít i do Turnova či Českého ráje. V Rychnově naleznete veškerou občanskou vybavenost – potraviny, školu, školku, sportovní areál, restaurace a další.

Z garáže se dostanete přímo do domu. První byt nabízí kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnici, koupelnu a toaletu. Druhý byt poté kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, ložnici, druhý pokoj, koupelnu a toaletu. Půda by se také dala upravit na další bytový prostor. Dům je podsklepený a prodává se částečně vybavený, v obou bytech se nachází krbová kamna. K domu náleží dvě kůlny a zahrada s ovocnými stromy a trampolínou.

Videoprohlídka:

Dokumenty k nabízené nemovitosti

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

Banky loga

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Inzerce probíhá na:

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

  • KUB_2813

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

  • MDM

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *