PRODÁNO Děkujeme za Vaši důvěru

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
2 799 999 Kč

K prodeji nabízíme krásný byt 1kk o velikosti 42 m2 v libereckých Vratislavicích nad Nisou. K bytu náleží balkón a sklepní kóje, v domě je k dispozici také kočárkárna. Byt se prodává minimálně vybavený a v současné době je pronajímán. Po dohodě lze byt nadále pronajímat aktuálním nájemcům či vyklidit. Vše záleží na nových majitelích. Byt nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu s vanou a toaletou, balkón a chodbu s předsíňkou.

Byt se nachází v zástavbě nových domů a v okolí je dostupná veškerá občanská vybavenost včetně MHD, obchodů, sportovišť, škol nebo třeba úžasného parku Nové Vratislavice. Parkování je možné přímo u domu.

Útulné bydlení se hodí jak pro jednotlivce, tak pro pár, který nechce utrácet vysoké částky za hypotéku (nebo nájem), jako startovací bydlení pro mladé nebo k investici a dalšímu pronájmu. Díky výhodné ceně, s nízkou hypoteční splátkou můžete mít byt za cenu nájmu. Celý byt i dům jsou ve výborném stavu.

Dokumenty k nabízené nemovitosti

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Zde si spočítejte hypoteční splátku a vyzkoušejte kalkulaci odhadu

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

Kristýna Šepsová – asistentka kanceláře, inzerce

KUB_2813

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

ČSOB

Inzerce probíhá na

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *