PRODÁNO – Děkujeme za Vaši důvěru

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
2 500 000 Kč

K prodeji nabízíme krásný útulný byt 2+1 se zasklenou lodžií o velikosti 42,8 m2 v Jablonci nad Nisou, Březové ulici. Oficiálně je byt veden jako 1+1, ale byl rozdělen na kuchyň a pokojíček. Byt se nachází v prvním patře (druhé nadpodlaží). Prošel rekonstrukcí jádra a je tak vhodný k okamžitému bydlení. Hodí se jak pro jednotlivce, tak pár či menší rodinu, jako je tomu u současných majitelů.

Volný od 1.7.2024.

Rezervace činí 200 000 Kč.

Po vstupu nám byt nabídne předsíň s úložným prostorem, kuchyň, dětský pokojíček, obývací pokoj s lodžií a koupelnu s toaletou. Po domluvě s novými majiteli může zůstat část vybavení. K bytu náleží také sklepní kóje.

Panelový dům s výtahem je v hezkém udržovaném stavu a jeho největší devízou je pak samotná poloha v bezprostřední blízkosti Jablonecké přehrady, což je velice žádaná lokalita. Parkování je možné přímo u domu. V úzkém okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost – MHD, základní i mateřskou školu, obchody, restaurace, sportoviště, bazén, zkrátka vše, co můžete k pohodlnému žití potřebovat.

Díky příznivé ceně vychází také velmi nízká splátka hypotečního úvěru, kterou si můžete ověřit, případně doladit podle svých preferencí, v kalkulátoru níže.

Vřele doporučujeme k osobní prohlídce.

Dokumenty k nabízené nemovitosti

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Zde si spočítejte hypoteční splátku a vyzkoušejte kalkulaci odhadu

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

Kristýna Šepsová – asistentka kanceláře, inzerce

KUB_2813

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

ČSOB

Inzerce probíhá na

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *