002 Na prodej – Rodinný, rekreační (investiční) dům – Filipov (Jiříkov) – okres Děčín

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
2 390 000 Kč

Hledáte místo k rodinné rekreaci, či byste rádi nemovitost, která je svou skvělou polohou vhodná ke krátkodobým pronájmům?

K prodeji nabízíme dvoupatrový rodinný dům ve velmi hezkém udržovaném stavu s velkým potenciálem k vybudování opravdu stylového místa pro rekreaci či trvalé bydlení. Dům má ideální velikost na pronájem jako celek. Navíc se nabízí za více než přijatelnou cenu a tudíž i při koupi na hypoteční úvěr Vás nečekají vysoké splátky a Vaše investice se Vám brzy vrátí. Níže v dokumentech se můžete podívat na aktuální odhad ceny za tuto nemovitost, která je vysoko nad nabídkovou cenou. Máte tak unikátní příležitost výhodné investice.

Nyní již k samotnému domu. Podlahová plocha domu činí 120 m2 a výměra pozemku je 340 m2. V přízemí domu se nachází chodba se spižírnou, koupelna s toaletou, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, vstup na zahradu (zázemí pro zahradní nábytek) a schody do patra, pod schody je přístěnek. V patře najdeme ložnici a druhý pokoj. K domu náleží také půdní prostor a kůlna. V celém domě jsou dřevěná okna a je podříznutý. Vytápění je řešeno elektrickým kotlem, po revizi komínu je možné napojení krbu. V technické místnosti je čerpadlo na vodu ze studny, ta je pitná (v blízké době je plánováno napojení na městský vodovod), dům je napojen na městskou kanalizaci.

Filipov (německy Philippsdorf) je vesnická část městečka Jiříkov v okrese Děčín, v kopcích Šluknovské pahorkatiny, na hranicích s Německem. V Jiříkově se nachází lékař, obchody, restaurace, škola i školka. Další obchody najdete také v sousedním Německu. Co Vás čeká je hlavně krásná okolní příroda a nekonečné možnosti procházek a výletů. 3 minuty chůze Vás budou dělit od zastávky autobusu a za 20 minut pěší chůzí se dostanete na vlakovou stanici Neugersdorf (DE). V Německu nejenže dobře nakoupíte, ale v Neugersdorfu se každoročně koná vyhlášená Svatojakubská pouť, která je největší v Evropě (odkaz ZDE).

Co je k vidění v okolí?

Dokumenty k nabízené nemovitosti

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Zde si spočítejte hypoteční splátku a vyzkoušejte kalkulaci odhadu

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

Kristýna Šepsová – asistentka kanceláře, inzerce

KUB_2813

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

ČSOB

Inzerce probíhá na

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *