001 Na prodej Byt 4+1 – Liberec – Ruprechtice

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
5 699 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásný velký byt 4+1 o velikosti 72,4 m2 v ulici Ostravská v Liberci – Ruprechticích. Byt je v osobním vlastnictví. Je slunný a disponuje opravdu velkým prostorem. Tato nemovitost se hodí také pro velkou rodinu, kdy si každý najde svůj vlastní prostor.

POZOR! V kupní ceně je zahrnuta také garáž, což je opravdu velké plus této nemovitosti. Vzhledem k cenám za jaké se garáže momentálně nabízí a hlavně k dostupnosti parkování v celém Liberci.

Byt se nachází ve čtvrtém patře menšího panelového domu. Disponuje kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí, dalšími dvěma pokoji, předsíní, koupelnou, toaletou a lodžií. K bytu náleží také sklepní kóje.

Pokud Vás zajímají přesné rozměry jednotlivých místností, naleznete je níže v sekci dokumenty k nabízené nemovitosti.

Fotogalerii budeme průběžně aktualizovat. Vzhledem k zachování soukromí nájemníků jsme se dohodli na nezveřejňování fotografií s osobními věcmi. Po jejich přestěhování fotogalerii upravíme. Byt je velmi hezkém stavu.

Liberecká čtvrt Ruprechtice nabízí klidné bydlení nedaleko centra města. Naleznete zde obchody, lékaře, školy, školky, restaurace, kavárny, prostě vše, co je ke klidnému životu potřeba. V blízkosti se nachází zastávka autobusů MHD, park, hřiště či ruprechtický lesík nebo městský bazén.

Dokumenty k nabízenému bytu

Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího dle vlastních kritérií.

Zde si spočítejte hypoteční splátku a vyzkoušejte kalkulaci odhadu

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

Kristýna Šepsová – asistentka kanceláře, inzerce

KUB_2813

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů. V případě zájmu se na vás budeme těšit na osobní prohlídce.

Kde všude Vám můžeme vyřídit hypotéku

ČSOB

Inzerce probíhá na

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Děkujeme za shlédnutí prezentace této nemovitost a chceme poděkovat i všem našim partnerům, kteří se na prodeji této nemovitosti podíleli.

Moc se těšíme na nové majitele.

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *