Na této stránce bychom Vám chtěli podrobněji představit region, v němž se nachází apartmány z naší nabídky.

CAORLE WEATHER

Letáčky a dokumenty k náhledu:

O oblasti:

Oficiální stránky

Wikipedia

Caorle – Porto Santa Margherita

Přesto, že se nejedná o velké letovisko, naleznete zde vše, co jen budete potřebovat. Je tu dostatek obchodů, restaurací, barů, pizzerií, supermarket, koná se tu i večerní osvětlený trh. Najdete zde také tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště, půjčovny kol, herny pro děti i dospělé, aquapark a lunapark. Moderní letovisko je díky poklidné atmosféře velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Porto Santa Margherita se nachází na pobřeží Jaderského moře 70 km severně od Benátek a je součástí lokality Caorle, od jehož historického centra je odděleno ústím říčky Livenza. Přes říčku je zajišťována pravidelná celodenní trajektová přeprava, do centra Caorle též zajíždí místní autobusová doprava. Tento přístav patří k jedněm z největších na severním Jadranu. Díky své velmi výhodné poloze umožňuje výlety do okolí. V blízkém Lignanu je Aquasplash – vodní park, ZOO a golfové hřiště. Nejnavštěvovanějšími cíli výletů jsou Benátky, Trieste, Aquilea, Padova, Verona, Palmanova, či projížďka lodí po lagunách.

Wikipedia

Caorle

Jedná se o historický rybářský přístav, jehož malebné historické jádro s úzkými uličkami a malými náměstíčky je obklopené písečnými plážemi. Díky písčitým plážím s pozvolným sestupem do moře se Caorle stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi.

Oficiální stránka

Wikipedia

Jesolo

Velké a významné letovisko, které nabízí jak klidné zóny, tak i ty rušné s množstvím obchodů, barů a restaurací. Svými rozsáhlými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře se Lido di Jesolo stává ideálním místem pro rekreaci rodin s malými dětmi. Najdete zde velké možnosti sportovního vyžití (tenis, minigolf, jízdy na koních, půjčovny kol, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky, paragliding).

Oficiální stránka

Wikipedia

Benátky – Venezia

Hlavní město celé oblasti s nádherným historickým jádrem a nespočtem úzkých klikatých uliček (jedna z nejužších ulic na světě se nachází právě v Benátkách – Ramo Varisco je jenom 53 cm široká). Navštivte historické památky, architektonické skvosty, nebo se svezte na gondole po jednom z kanálů protínajících město. Pokud zatoužíte po kultuře, k dispozici Vám jsou muzea či galerie. Ve městě se také koná slavný karneval. Benátky rozhodně stojí za návštěvu.

Oficiální stránka

Wikipedia

Kdo se postará o Vaši spokojenost?

Václav Loužecký – hypoteční a realitní makléř

Pavlína Loužecká Dis. – právní servis, energie, pojištění

  • KUB_2813