„Pokud jste depresivní, žijete v minulosti. Pokud máte strach, žijete v budoucnosti. Pokud jste v míru, žijete v přítomnosti “ Ralph Smart

Od roku 2004 pracuji v oblasti nemovitostí: pronájem, správa, development a prodej. Pracovala jsem jak ve velkých mezinárodních korporacích, působících na Evropském trhu, tak i pro menší firmy v Čechách a na Slovensku. Mluvím anglicky, rusky a trochu francouzsky.

Není důležité jakou nemovitost hledáte, je-li to podnájem nebo koupě,  vždy je potřeba, aby splnila Vaše očekávaní ve třech hlavních bodech: správné místo, dobré načasování a cena, kterou si můžete snadno dovolit.

Ve volném čase se věnuji psům, které bezpodmínečně miluji, mám chovnou stanici Portugalských vodních psů.  Věřím a teď už i vím, že nás můžou hodně naučit. Hlavně pochopení, trpělivostí, porozumění a umění milovat.

Mým koníčkem je také péče o zdraví, jóga a osobní rozvoj. Velmi ráda se učím a poznávám nové věci.  Čím víc se učíme, trénujeme svůj mozek, tím víc mládneme. Jsem přesvědčená, že nic není nemožné, všechno je v nás a v nastavení naší mysli, které se nakonec promění v naše zkušenosti, prožitky a život, který žijeme právě teď.