O mě:

Jmenuji se Michal Janovský, pocházím ze Středočeského kraje a rád bych se vám v krátkosti představil.

Jsem Certifikovaný realitní makléř, stále se sebevzdělávám a pracuji zejména na zdokonalování svých praktických zkušeností.  Mám vystudovanou Obchodní školu v Praze, což je velkou výhodou v oblasti financí, hypoték a realit. S podnikáním v obchodním světě jsem začal v roce 2016 a v současné době poskytuji realitní služby, výstavby ,hypotéky, pojištění a kromě toho mám dlouholetou praxi v oblasti marketingu a mediálních služeb.
Své zkušenosti jsem nasbíral například v jedné z největších světových realitních společností, ale rozhodl jsem se jít cestou samostatného makléře a využívám služeb zkušené firmy Finanční specialisté.cz, díky které vám mohu poskytnout veškeré služby na jednom místě.

Záleží mi na špičkovém odvedení práce a spokojený klient pro mě je a vždy bude největší prioritou.  Nabízím maximálně profesionální, ale zároveň lidský přístup, který je dle mého názoru velmi důležitý.

Pokud by vás zajímalo více z mě práce, rád se s vámi o všechny zkušenosti a nabídku podělím u šálku kávy.

5.1.2021

Michal a tým finančních specialistů mi velmi ulehčili při výběru pojištění domácnosti. Díky jejich komunikaci a rychlém jednání teď platím o polovinu méně než předtím.
Kristýna Vaníčková

11.1.2021

V této nelehké době mi pojišťovna poslala další navýšení už tak poměrně drahého havarijního a povinného pojištění. Obrátila jsem se proto na tento tým finančních specialistů, kteří mi nalezli mnohem výhodnější nabídku s daleko lepšími podmínkami a co je nejdůležitější, ušetřili mi tak 5 tisíc Kč!
Linda Hovurková


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *