Dům byl prodán!!!

Cena za nemovitost včetně provize a právního servisu
7 680 000 Kč
Moc děkujeme všem zúčastněným stranám za výbornou komunikaci.
Jsme rádi, že jsme u toho mohli být s Vámi…
Prodej domu 5+kk 193 m², pozemek 2000
DCIM100MEDIADJI_0255.JPG

K prodeji nabízíme krásnou novostavbu rodinného domu z roku 2013.

Dvoupatrový dům s rozlehlou udržovanou zahradou se nachází v obci Pulečný na okraji Rychnova u Jablonce nad Nisou. Součástí zahrady jsou i dvě terasy. K jedné z nich náleží pergola a na druhé z teras najdete udírnu, gril a překrásnou skalku.

V přízemí domu se nachází velký obývací pokoj spojený s jídelnou a moderní kuchyní. V další části je pokoj pro hosty a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. V prvním patře pak tři prostorné pokoje, koupelna s vanou a oddělená toaleta.

Celý dům je podezděný, s rozsáhlým sklepem, kotelnou, dílnou a garáží. Na pozemku se nachází i vlastní vrtaná hloubková studna. Topení je řešeno elektrokotlem v kombinaci se dřevem, ohřev vody kotlem s kombinovaným bojlerem, dvě akumulační nádrže na 2000 l. Nízké náklady na bydlení.

Dům v klidné oblasti je vhodný pro ty, kteří chtějí být na dosah městu, ale přece v přírodě. Rychnov u Jablonce nad Nisou s veškerou občanskou vybaveností se nachází pouhé 3 minuty jízdy, autobusová zastávka je od domu vzdálena 150 m.

Velkou výhodou této novostavby je také to, že je dům připraven k okamžitému užívání bez jakékoliv nutnosti dalších investic. Dům bude volný od 1.1.2021.

Cenová Mapa

List vlastnictví 6/2020

Průkaz energetické náročnosti

Kompletní půdorys nemovitosti

Nabídka Elektřina od MND 72020

 Pro prvotní prohlídku prosím využijte 3D model nemovitosti, na kterém si můžete prohlédnout celou stavbu včetně reálných rozměrů místností.

Tak neváhejte a ťuknutím na model vstupte do našeho 3D Domu 🙂


Po prozkoumání domácnosti Vás zvu i na prohlídku okolí, které jsme zachytili v naší  letecké videoprohlídce a doplnili fotografiemi.

Gallery Wordpress

Naše společnost spolupracuje s největšími partnery na finančním trhu a tak Vám nejvýhodnější financování rádi zajistíme.

K financování této nemovitosti jsme si pro Vás připravili přednastavený online kalkulátor. Ten Vám dokáže nasimulovat a srovnat podmínky bank na českém hypotečním trhu.

Více informací najdete na našich stránkách: www.financnispecialiste.cz nebo na společné schůzce s jedním z našich makléřů.

 

Kde všude vám můžeme vyřídit hypotéku

Banky loga

Realitní a hypoteční makléř

Spolupracujicí franšízové společnosti:

Fransizing